ANA SAYFA   HAKKIMIZDA   REFERANSLAR   İMALAT AŞAMALARI   İLETİŞİM  
 
Aydınlatma Projelendirme ve Uygulama

Aydınlatma Sistemleri

Ülkemizde imalat sanayiinin gelişmesi, birçok sektörde olduğu gibi aydınlatma sektöründe de yeni ve farklı ürünlerin tasarlanıp üretilmesine imkan sağlamıştır. Bu da bize bahçelerimizde kullanacağımız aydınlatma elemanlarında tarihi motiflerden modern tasarımlara sahip ürünlere kadar geniş bir yelpazede, çok farklı seçenekler sunmaktadır.

Aydınlatma sistemleri, alanın işlevsel ve görsel ışık ihtiyaçları dikkate alınarak projelendirilmekte ve uygulaması yapılmaktadır. Kurulacak sistemin güç harcama hesapları, kablo kesitlerinin belirlenmesi, altyapı projeleri ve armatür alternatiflerinin hazırlanması firmamız tarafından yapılmaktadır. Yüksek boylu yol armatürleri, orta boy saha içi aydınlatma armatürleri, çim aydınlatma armatürleri ve obje - bitki aydınlatma projektörleri gibi armütür seçeneklerimizi mekana göre belirleyerek uygulanır.

Polikarbon Camlı A.B.S. Klasik Fenerli Aydınlatma
a
b
c
d

 
ISTANBUL
 
Online Ziyaretçi: 16
Toplam Ziyaretçi: 397441
 
moncler soldes canada goose solde doudoune moncler canada goose homme moncler femme ugg suisse canada goose pas cher moncler doudoune femme parajumpers homme ugg australia ugg pas cher timberland femme parajumpers femme timberland suisse doudoune moncler femme canada goose femme moncler homme