ANA SAYFA   HAKKIMIZDA   REFERANSLAR   İMALAT AŞAMALARI   İLETİŞİM  
 
mantolama

CAPATECT DALMAÇYALI DIŞ CEPHE ISI YALITIM SİSTEMİ ÜRÜNLERİ


Capatect Dalmaçyalı Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhası

     Dış cephe ısı yalıtım sisteminin temel malzemelerinden biridir. Avrupa’da ve tüm dünyada geçerli olan ısı yalıtım malzemeleri standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve Betek A.Ş.’ ye patentlidir. Yapısındaki karbon takviyesi ile, aynı yoğunluktaki diğer EPS ısı yalıtım levhalarından çok daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir (λ = 0.033 W/mK) . zaman içinde boyutları değişmez. Esnek yapısı sayesinde, genişleme ve büzülmelerden kaynaklanan dış cephe sıva, boya ve kaplama çatlaklarını önler. 16 kg/m³ yoğunlukta üretilmektedir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, iç cephede rutubetlenmeyi önler (µ = 20-40) . Kolay alevlenmez (DIN 4102’ye göre B1 sınıfı). Çürümez ve kokmaz. Sağlığa ve çevreye zararlı değildir.

Capatect  Taşyünü Isı Yalıtım Levhası

     Yüksek kaliteli ısı ve ses yalıtım malzemesidir (λ = 0.040 W/mK). Yanıcı değildir (DIN 4102’ye göre A sınıfı). Uzun süre yüksek sıcaklıklara maruz kalsa bile alevlenmez, zehirli gaz çıkarmaz. Zaman içinde boyutları değişmez. Esnek yapısı sayesinde, genleşme ve büzülmelerden kaynaklanan dış cephe sıva, boya ve kaplama çatlaklarını önler. 150 kg/m³ yoğunlukta üretilmektedir. Yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde, iç cephede rutubetlenmeye izin vermez (µ= 1 ) . Küflenmez, çürümez ve kokmaz. Sağlığa ve çevreye zararlı değildir.

 Capatect Isı Yalıtım Yapıştırıcısı

     Capatect Isı Yalıtım Sistemi için geliştirilmiş, polistren ve taş yünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı özel bir yapıştırıcıdır. Uygulandığı yüzeye çok iyi yapışır.

 Capatect Akrilik Isı Yalıtım Yapıştırıcısı

     Akrilik esaslı, üstün yapıştırma ve su geçirimsiz özelliğe sahip, kullanıma hazır dispersiyon tipi yapıştırıcıdır. Polistren ve taş yünü gibi ısı yalıtım levhalarının ideal bir şekilde ahşap ve prefabrik yüzeylere güvenle yapıştırılmasında kullanılır.

Capatect Dübel

     Isı yalıtım levhalarını binaya sabitlemek amacıyla kullanılır. Uygulanacağı yüzeye göre çelik yada plastik çivi alternatifleri mevcuttur. Gazbeton yüzeyler için, özel tasarımlı gazbeton dübeli, ahşap ve prefabrike yüzeyler için de OSB dübeli tavsiye edilir.

Capatect Donatı Filesi

     160 g/m² ağırlığında ve 4x4 mm file aralığında, alkali ortalama direnç sağlayan, özel kaplamalı cam elyaf dokuma, sıva filesidir. Üzerine uygulandığı Capatect Isı Yalıtım Sıvası’nın dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırır. Daha yüksek direnç isteyen alanlarda kullanılmak üzere Capatect Panzer File alternatifi de mevcuttur.

Capatect Isı Yalıtım Sıvası

     Isı Yalıtım Sistemleri için geliştirilmiş, polistren ve mineral lifi esaslı levhalar üzerine file takviyesi ile birlikte uygulanabilen, çimento esaslı, elyaf katkılı özel bir sıvadır. Sıcak ve don gibi olumsuz dış hava koşullarına dayanıklıdır. Su buharı geçirgenliği ile sisteme mükemmel uyum sağlar, yapıların nefes almasına olanak tanır. Hidrofob özelliği sayesinde su geçirmez. Kolay uygulanır ve uzun süre işlenebilir.

Capatect Su Sızdırmazlık Bantı

     Capatect cephe ısı yalıtım sistemi üzerindeki denizlikler, pencere kasaları ve çatı  saçakları gibi su sızıntısı olma riski yüksek noktalarda kullanılır. Akrilik emprenye yapıdaki sünger bant, su sızıntılarını ve hava kaçaklarını engeller.

Capatect Profilleri

     Dışarıdan gelebilecek çarpma, vurma gibi olumsuz durumlara maruz kalan köşe birleşim noktalarına ve su basman seviyesine uygulanan Capatect Profilleri, dış cephe ısı yalıtım sistemini zırh gibi korur, binanın uzun yıllar boyunca yıpranmadan ayakta kalmasını sağlar. Capatect Alüminyum, Fileli PVC, Damlalıklı Köşe Profilleri, Dilatasyon ve Subasman Profilleri alüminyum yada PVC’den üretildiği için kesinlikle paslanmaz.

Capatect Elastik Tuğla

     Capatect Elastik Tuğla yapılarda iç ve dış cephelerin şekillendirilmesi ve dekorasyonu için kullanılan akrilik yapıda bir kaplama malzemesidir. Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi üzerinde ve tüm dış ve iç cephe dekorasyonlarında 2 farklı dokusu 7 rengi ile mükemmel alternatifler sunar. Esnektir. Asla çatlama yapmaz. Hafiftir. Uygulaması çok kolaydır. Nakliyesinde zayiat olmaz. Ekstra derz uygulaması yoktur. Asla tuz kusmaz, solmaz. Nefes alır. Koruyucudur.

Capatect Elastik Tuğla Yapıştırıcısı

     Sentetik reçine esaslı içeride ve dışarıda uygulanabilen, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır Capatect Elastik Tuğla Yapıştırıcısı ve Fugasıdır. Beton, alçı plaklar, mineral esaslı yüzeyler, eski boyalı yüzeyler ve ısı yalıtım sistemlerinde kullanılır.

Capatect Dekor Profili

     Capatect Dekor Profili yüksek sıcaklıkta patlatılmış cam küreciklerinin ileri teknoloji ile kalıplanması ve şekillendirme tezgahlarında işlenmesi ile üretilir. Kapı, pencere, kat geçişleri ve subasman seviyelerinde, çatı saçaklarının ve parapet duvarların bitişlerinde dekoratif amaçla kullanılır. 2 ayrı seride, her seride 4’er modelle toplam 8 standart model olarak sunulur. Hafiftir. Dış cepheye ek yük getirmez. Esnek yapısı ile cephe hareketlerine uyum gösterir. Kolay uygulanabilir. Çatlama yapmaz. Su emmez. Dış ortam koşullarına dayanıklıdır, ve üzeri boyanabilir. Doğal taş görünümündedir. Yapısal özellikleri binalar ile uyumludur.

Capatect Dekor Profili Yapıştırıcısı

     Çimento esaslı capatect Dekor Profili yapıştırıcısıdır. Özel olarak capatect Dekor Profilleri için geliştirilmiş yapıştırıcıdır. Özellikle ısı yalıtım sistemleri üzerine veya kendini taşıyabilen yüzeyler üzerine uygulanır.

Capatect Kaplama Astarı

     Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtımı Sistemi’nin astar malzemesidir. İç ve dış cephe yüzeylerine aderans sağlamak amacıyla kullanılır.

 

Capatect Mineral Kaplama (Tane Dokulu)

Capatect Mineral Kaplama (Çizgi Dokulu)

     Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi’nin son kat kaplamasıdır. Çimento esaslı ve elyaf takviyelidir. Uygulandığı yüzey üzerinde tercihe göre tane yada çizgi dokulu naturel bir doku oluşturur. Su iticidir. Buhar geçirgenliği sayesinde sistemin nefes alma özelliğine mükemmel uyum sağlar. Yapısındaki elyaf lifler sayesinde çatlama ve dökülme yapmaz. Altı ayrı rengi vardır. Uygulandıktan sonra, Capatect Silikonlu Dış Cephe Boyası ile istenilen renge boyanabilir.

 

Capatect Silikonlu Kaplama (Tane Dokulu)

Capatect Silikonlu Kaplama (Çizgi Dokulu)

     Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi’nin silikonlu son kat hazır kaplamasıdır. Uygulandığı yüzey üzerinde tercihe göre tane yada çizgi dokulu naturel bir doku oluşturur. Su iticidir. Buhar geçirgenliği çok yüksektir. Kolay uygulanır. Üzerine rahatça desen verilebilir. Uygulandığı yüzeylere yüksek aderans sağlar. Color Express sistemiyle istenilen renkte silikonlu kaplama elde edilebilir.

Capatect Silikonlu Dış Cephe Boya Astarı

     Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemi’nin silikonlu son kat. Boya sarfiyatını azaltır. Aderansı artırır.

Capatect Silikonlu Dış Cephe Boyası

     Silikon emülsiyon esaslı, mat, son kat dış cephe boyasıdır. Silikon yapısındaki labirent doku, duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar ve duvarı sürekli kuru tutar.

 
ISTANBUL
 
Online Ziyaretçi: 16
Toplam Ziyaretçi: 397455
 
moncler soldes canada goose solde doudoune moncler canada goose homme moncler femme ugg suisse canada goose pas cher moncler doudoune femme parajumpers homme ugg australia ugg pas cher timberland femme parajumpers femme timberland suisse doudoune moncler femme canada goose femme moncler homme